Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Dolcan za mocny - przegrana w Ząbkach

Tydzień temu nasi trampkarze nie dali rady swoim rówieśnikom z Ząbek i przegrali na ich boisku 2:5. Do przerwy jednak toczyli wyrównany pojedynek, a nawet mieli optyczną przewagę.

Okazuje się, że na tym poziomie każdą stuprocentową sytuację bramkową należy wykorzystać, bo najczęściej w ostatecznym rozrachunku niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak było w tej sytuacji. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0. Na drugą połowę nasza drużyna wychodziła z nadzieją, że na pewno jest szansa na zdobycie choćby jednego punktu. Niestety w tej części gry nasi zawodnicy popełnili zbyt wiele błędów indywidualnych, stąd Dolcan zdobył jeszcze 4 gole. Nasz zespół strzelił dwie bramki i ostatecznie wrócił do Sochaczewa bez punktów.

W sobotę 10 maja o godz. 14.00 podopieczni Zenona Gerasika podejmują u siebie Escolę Varsovia, czyli słynną szkółkę Barcelony.

Dolcan Ząbki  - AP Sochaczew 5:2 (1:0)