Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Dwa mecze, dwie porażki

Ostatnie dwa mecze naszych trampkarzy z rocznika 1999 nie były udane. Co prawda trudno było oczekiwać punktów w rywalizacji z Legionovią i Legią Warszawa, ale spodziewaliśmy się lepszej gry, przynajmniej w Legionowie.

Niestety nasi piłkarze nie podjęli tam walki, z Legionistami zagrali zdecydowanie lepiej, ale Legia to drużyna, która do tej pory nie straciła punktów w lidze. W Chodakowie wygrała z nami wyraźnie, jednak podopieczni Zenona Gerasika "tanio skóry nie sprzedali".

AP Sochaczew - Legia Warszawa 0:4 (0:2)

Skład:
Marcin Gola
Filip Jeznach
Szymon Adamski
Krystian Komorowski
Piotr Kalota
Jakub Kowalski
Błażej Tomaszewski (Mateusz Rutecki)
Radosław Grefkowicz
Kamil Wojciechowski
Dariusz Sobczak
Kacper Szczepaniak (Adam Kluza)

Pozostałe wyniki 19. kolejki MLT U-15
Drukarz Warszwa - Escola Varsovia 0:3 v.o.                     
UKS Bródno Warszawa - Legionovia Legionowo 2:1     
Dolcan Ząbki - Makowianka Maków Maz. 2:1     
MKS Ciechanów - PKS Agape Białołęka 0:3 v.o.     
Narew Ostrołęka - Wisła Płock 1:1

***

Legionovia Legionowo - AP Sochaczew 11:1 (3:0)
Bramka: Dariusz Sobczak

Skład:
Michał Kowalski
Filip Jeznach
Szymon Adamski
Krystian Komorowski
Piotr Kalota (Radek Sokołowski)
Jakub Kowalski
Błażej Tomaszewski
Radosław Grefkowicz (Mateusz Rutecki)
Kamil Wojciechowski
Dariusz Sobczak
Kacper Szczepaniak

Pozostałe wyniki 18. kolejki MLT U-15
Dolcan Ząbki - Drukarz Warszawa 3:0 v.o.    
MKS Ciechanów - Legia Warszawa 0:3 v.o.    
Escola Varsovia - UKS Bródno Warszawa 1:2      
PKS Agape Białołęka - Narew Ostrołęka 1:1    
Makowianka Maków Maz. - Wisła Płock 1:1 

Aktualna tabela

Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki Z R P
1. Legia Warszawa 18 54 75:3 18 0 0
2. UKS Bródno Warszawa 19 43 48:25 14 1 4
3. Escola Varsovia 19 37 47:22 12 1 6
4. Wisła Płock 19 36 43:22 10 6 3
5. Narew Ostrołęka 18 34 29:16 10 4 4
6. Legionovia Legionowo 19 33 54:27 10 3 6
7. Dolcan Ząbki 19 28 35:40 8 4 7
8. Makowianka Maków Maz. 19 15 19:61 4 3 12
9. AP Sochaczew 19 14 28:68 4 2 13
10. AGAPE Białołęka 19 13 20:43 4 1 14
11. MKS Ciechanów (wycofał się) 18 11 23:46 3 2 13
12. Drukarz Warszawa (wycofał się) 18 4 8:56 1 1 16