Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Podsumowanie rundy jesiennej - Juniorzy Mł. U-17

Zastanawiałem się jak zacząć to podsumowanie, bo z jednej strony zespół prowadzony przez Adriana BINIENDĘ  grał zawodnikami z rocznika w większości 2000 i zajął wysokie 2. miejsce w lidze juniorów młodszych dla rocznika 1999 zdobywając 28 pkt. strzelając 80 bramek, a z drugiej strony pozostaje niedosyt, bo to była ewidentnie najlepsza drużyna ligi, mająca pomysł na grę i była dobrze przygotowana do tych rozgrywek.

Dobrą decyzją okazało się zgłoszenie drużyny do rocznika 1999, bo przecież Ci chłopcy powoli zaczynają już „dotykać” piłki seniorskiej. Ostatecznie trzeba cieszyć się z 2 miejsca w lidze juniorów młodszych. którzy są najstarszą drużyną młodzieżową w Sochaczewie. O awans do Ligi Wojewódzkiej przyjdzie powalczyć pewnie w następnej rundzie na wiosnę, chyba że okoliczności spowodują możliwości awansu z 2. miejsca – na co przyjdzie poczekać. Ogólnie ta drużyna po połączeniu roczników 1999/2000 dotarła się i stworzyła rozumiejący się kolektyw, coraz lepiej funkcjonujący na boisku. Ciekawostką jest to, że w drużynie występują trzy zawodniczki, które w rywalizacji z chłopcami poradziły sobie doskonale. Najskuteczniejszymi strzelcami naszej drużyny zostali Michał STRUZIK, strzelec 17 bramek oraz Filip JEZNACH z 15 bramkami, który zaliczył kilka występów w zespole seniorów BZURY CHODAKÓW.

Spójnia Mała Wieś - AP Sochaczew 3:3 (2:2)
Bramki: Żakowski, Struzik, Jeznach

AP Sochaczew - Skrwa Łukomie 7:1 (5:0)
Bramki:  Żakowski - 3, Struzik - 3, Hupert

W obu spotkaniach nasza drużyna wystąpiła w składzie: Klaudia Felczak, Komorowski, Patryk Pisarek, Jeznach, Adamski, Michał Kowalski, Karol Pisarek, Struzik, Winnicki, Hupert.

Orzeł Goleszyn – AP Sochaczew 2:1 (0:0)
Bramka:  Struzik

Skład:  K. Felczak,  J. Felczak,  K. Komorowski,  P. Pisarek,  S. Adamski,  H. Beniamim,  M. Kowalski,  K. Pisarek, M. Dudziński,  M. Struzik, M. Żakowski.
Ponadto grali: A. Nowakowska, E. Winnicki.

AP Sochaczew – Huragan Bodzanów 10:1 (5:0)
Bramki: Struzik - 2, Dudziński - 5,  Adamski, Pamięta, Kowalski

Skład:  K. Felczak,  J. Felczak,  K. Komorowski,  P. Pisarek,  S. Adamski, F. Jeznach,  M. Kowalski,  K. Pisarek, M. Struzik, M. Żakowski, A. Nowakowska.
Ponadto grali: K. Kasprzak, B. Hupert, K. Miklaszewski, N. Pamięta, H. Beniamin, E. Winnicki., Ola Nowakowska, Dudziński, Żakowski, Miklaszewski, Kacprzak,

Amator Maszewo – AP Sochaczew 3:2 (2:2)
Bramki: M. Struzik - 2.

Skład: B. Mijas, K. Pisarek, P. Komorowski, M. Kowalski, Sz. Adamski, F. Jeznach, J. Kowalski, K. Pisarek, K. Dudziński, M. Struzik, M. Żakowski.

AP Sochaczew - Stoczniowiec Płock 9:0 (4:0)
Bramki: M. Kowalski - 2, K. Pisarek, J. Kowalski, M. Dudziński - 2, M. Struzik, M. Żakowski, Natalia Pamięta

Skład: B. Mijas, Sz. Adamski, M. Kowalski, K. Komorowski, P. Pisarek, J. Kowalski, J. Pisarek,  F. Jeznach, M. Dudziński, M. Struzik, M. Żakowski.
Ponadto grali: Klaudia Felczak, K. Felczak, K. Kacprzak, N. Pamięta, Aleksandra Nowakowska, D. Miklaszewski, B. Hupert

AP Sochaczew - Spójnia Mała Wieś 19:0 (7:0)
Bramki: M. Struzik - 6, M. Żakowski - 4, F. Jeznach - 3, K. Kacprzak - 2, J. Felczak, K. Pisarek, M. Kowalski, N. Pamięta.

Skład: S. Mijas, K. Pisarek, P. Komorowski, M. Kowalski, Sz. Adamski, M. Pisarek, K. Kowalski, M. Struzik, M. Dudziński, F. Jeznac, M. Żakowski.
Ponadto grali: K. Kacprzak, J. Felczak, K. Felczak D. Miklaszewski, B. Hupert, A. Nowakowska, N. Pamięta.

Skrwa Łukomie – AP Sochaczew  4:5 (4:1)
Bramki: M. Struzik, F. Jeznach – 4

Skład: B. Mijas, Sz. Adamski, M. Kowalski, P. Pisarek, P. Felczak, J. Kowalski, K. Pisarek, F. Jeznach, K. Kacprzak, M. Struzik , M. Dudziński.
Ponadto grali: K. Felczak, K. Kacprzak,  O. Nowakowska, N. Pamięta, D. Miklaszewski.

AP Sochaczew – Orzeł Goleszyn  5:2 (3:1)
Bramki: Filip Jeznach - 3, Mateusz Żakowski – 1 , Michał Kowalski – 1

Skład: B. Mijas, K. Komorowski, M. Kowalski, P. Pisarek, Sz. Adamski, J. Kowalski, K. Pisarek,  M. Dudziński, Kamil Kacprzak, M. Struzik, F. Jeznach.
Ponadto grali: N. pamięta, O. Nowakowska, Krzysztof Kacprzak, K. Felczak, B. Hupert, M. Żakowski.

AP Sochaczew – Huragan Bodzanów 5:0 (1:0)
Bramki:  Filip Jeznach - 2, Mateusz Żakowski – 2 , Jakub Kowalski – 1

Skład: J. Felczak, Sz. Adamski, K. Komorowski, P. Pisarek, K. Felczak, M. Dudziński, K. Kacprzak J. Kowalski, M. Żakowski, M.Struzik, F. Jeznach.
Ponadto grali: N. pamięta, O. Nowakowska, Krzysztof Kacprzak, B. Mijas, D. Miklaszewski

Stoczniowiec Płock - AP Sochaczew 0:8 (0:3)
Bramki:  Filip Jeznach - 2, Mateusz Żakowski , Jakub Kowalski, Michał Kowalski, Pamięta Natalia, Nowakowska Aleksnadra, Samobójczy

Skład: K. Felczak, P. Pisarek, M. Kowalski, K. Komorowski, Sz. Adamski, K. Kacprzak, J. Kowalski, M. Dudziński, M. Żakowski, M. Struzik, F. Jeznach.
Ponadto grali: A. Nowakowska, N. Pamięta, J. Felczak, E. Winnicki.

Poz. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki
1 Orzeł Goleszyn 12 30 10 0 2 48:23
2 AP Sochaczew 12 28 9 1 2 80:17
3 Amator Maszewo 12 25 8 1 3 36:26
4 Skrwa Łukomie 12 16 5 1 6 35:40
5 Huragan Bodzanów 12 10 3 1 8 29:47
6 Stoczniowiec Płock 12 10 3 1 8 34:53
7 Spójnia Mała Wieś 12 4 1 1 10 22:78