Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Wysoka wygrana juniorów na inaugurację

Od wysokiego i pewnego zwycięstwa rozpoczęli rozgrywki wiosenne nasi juniorzy. Na dobrą sprawę mecz został rozstrzygnięty w pierwszej połowie. Dobra i konsekwentna gra pozwoliła na szybkie zdobycie bramek i ustawienie spotkania. W drugiej połowie szansę dostali wszyscy zmiennicy poza Bartkiem Mijasem, który narzekał na drobne dolegliwości. Każdy z zawodników/zawodniczek wniósł pozytywne aspekty do zespołu, co zostało udokumentowane kolejnymi bramkami.

Już za tydzień w niedzielę o godzinie 15:00 na własnym boisku podopieczni Adriana Biniendy podejmą zawsze niewygodnego dla siebie rywala z Łukomia. Nie jest tajemnicą, że cel, który zostawiał postawiony przed trenerem i drużyną to awans do ligi wojewódzkiej.

Spójnia Mała Wieś - AP Sochaczew 0-6 (0-4)
Bramki: Struzik Michał, Kacprzak Kamil, Wawrzyn Krystian, Jeznach Filip, Żakowski Mateusz, Kowalski Michał.

Skład: Felczak Klaudia, Adamski Szymon, Kowalski Michał, Kowalski Jakub, Pisarek Patryk (Pamięta Natalia), Wawrzyn Krystian (Nowakowska Ola), Kacprzak Kamil (Kacprzak Krzysztof) Pisarek Karol (Miklaszewski Damian), Żakowski Mateusz (Dudziński Mateusz), Struzik Michał (Bartkowski Michał), Jeznach Filip oraz Mijas Bartek.

Po meczu trener Adrian Binienda powiedział: "Od pierwszego gwizdka sędziego kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Cieszyć może postawa całej drużyny, która zostawiła dużo zdrowia i zrealizowała założenia przedmeczowe. Głównym rywalem dzisiejszego meczu było dla nas "boisko"- murawa - pojęcie względne, które przeszkadzało w grze. Na dobrą sprawę Spójnia nie oddała żadnego strzału na naszą bramkę. Na fakt zasługuje również występ całej kadry meczowej, każdy z zawodników zaliczył dobre spotkanie i przyczynił się do zwycięstwa".