Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Pierwsza połowa nie zapowiadała wysokiej wygranej

Kolejne wysokie zwycięstwo odnieśli podopieczni Adriana Biniendy w Płockiej Lidze Trampkarzy U-14. Rywalem była drużyna Sparty Mochowo, która do przerwy postawiła całkiem trudne warunki gry.

Dopiero w drugiej połowie nasza ekipa się rozstrzelała i ostatecznie wygrała 8:2, a 5 goli w tym meczu zdobył Filip Małkowski.
Tym meczem zakończyliśmy pierwszą część rundy jesiennej. Ponieważ w lidze występuje tylko 5 zespołów, to od następnej kolejki będziemy rozgrywać mecze rewanżowe. Podobnie będzie w rundzie wiosennej, czyli ogólnie wszystkie zespoły rozegrają ze sobą po 4 mecze w sezonie.

AP Sochaczew - Sparta Mochowo 8:2 (3:2)
Bramki: Filip Małkowski - 5, Mateusz Kopka - 2, Mateusz Dudziński
Skład: Mijas - Zborowski, Pisarek, M.Żakowski, A.Nowakowski (Ola Nowakowska) - Górzyński (Budziarek), Kamil Kacprzak, Adamiak, Dudziński - Kopka, Małkowski