Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Wysokie zwycięstwo i jesteśmy mistrzem jesieni

Dobry mecz rozegrali podopieczni Adriana Biniendy, którzy w ostatnim meczu rundy jesiennej pewnie pokonali Spartę Mochowo i tym samym na półmetku rozgrywek zajmują 1. miejsce w tabeli Płockiej Ligi Trampkarzy U-14.

Po porażce w Gostyninie trzeba było być ostrożnym jadąc na ten mecz. Ostatecznie jednak nasz zespół stanął na wysokości zadania i nie dał najmniejszych szans rywalom. Co ciekawe w tym meczu jednego z goli zdobyła nasza zawodniczka Ola Nowakowska.

Dla uzupełnienia informujemy, że w poprzednim tygodniu nasza drużyna pauzowała, a tydzień wcześniej Kasztelan Sierpc nie dojechał do Sochaczewa i otrzymaliśmy punkty walkowerem.

Sparta Mochowo - AP Sochaczew 1:6 (0:2)
Bramki dla APS: Mateusz Kopka - 2, Jakub Górzyński, Ola Nowakowska, Mateusz Żakowski, Radosław Pawłowski
Skład: Adrian Nowakowski (Piotr Piórkowski), Mateusz Żakowski, Piotr Zborowski, Karol Pisarek, Jakub Budziarek (Beniamin Hupert), Jakub Górzyński, Kamil Kacprzak, Ola Nowakowska (Jakub Sobieraj), Mateusz Dudziński (Krzysztof Kacprzak), Mateusz Kopka, Filip Małkowski (Radosław Pawłowski)

Pegaz Drobin - Kasztelan Sierpc 0:5
Mazur Gostynin - termin wolny

Tabela po rundzie jesiennej 

Poz. Nazwa Mecze Punkty Bramki Z R P
1. AP Sochaczew 8 21 52:10 7 0 1
2. Mazur Gostynin 8 19 44:15 6 1 1
3. Sparta Mochowo 8 13 24:25 4 1 3
4. Pegaz Drobin 8 3 18:43 1 0 7
5. Kasztelan Sierpc 8 3 10:55 1 0 7

Na zdjęciu: AP SOCHACZEW - TRAMPKARZE (ROCZNIK 2000)