Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Rocznik 2000 zwycięzcą w Sochaczew Cup 2013

Podopieczni Adriana Biniendy wygrali turniej rocznika 2000 w drugim dniu cyklu turniejów Sochaczew Cup 2013. Po niezwykle pasjonującym finale nasza ekipa wygrała 2:1 ze Świtem Nowy Dwór Maz. Na 3. miejscu uplasowała się drużyna Błyskawicy Warszawa, która w decydującym meczu pokonała Mazura Gostynin 2:0.

Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Sochaczewie powędrował więc do pierwszego zespołu Akademii i podobnie jak dzień wcześniej to nasi piłkarze cieszyli się ze zwycięstwa.

Najskuteczniejszym strzelcem został nasz zawodnik Mateusz Kopka, który zdobył 5 goli. Najlepszym piłkarzem została wybrana jedyna zawodniczka grająca w turnieju Ola Nowakowska. Piłkarka naszej drugiej drużyny świetnie sobie radziła w rywalizacji z silniejszymi fizycznie chłopcami, a jej technika użytkowa była wręcz nienaganna. W każdym meczu można było zauważyć jej znakomite wyszkolenie techniczne, co prawda nie przełożyło się to na wyniki jej drużyny, ale mimo wszystko trenerzy i kibice na trybunach wielokrotnie byli pełni podziwu dla umiejętności Oli.

Podsumujemy krótko - świetna atmosfera, emocjonujące mecze, sporo kibiców i upominki dla wszystkich zawodników, którzy podobnie jak dzień wcześniej otrzymali pełne torby w postaci owoców, słodyczy, jogurtów i soków, które ufundowali sponsorzy naszego turnieju m.in. Bakoma, Mars, Fruitland, Targban i Tęczowy Ogród (www.sady-mazowsza.pl). Ponadto cykl turniejów odbywa się przy wsparciu Miasta Sochaczew, Płockiego OZPN, Banku Spółdzielczego w Sochaczewie, Webion.pl i Starostwa Powiatowego w Sochaczewie. Oczywiście dziękujemy też rodzicom naszych zawodników za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia i wszystkim tym, którzy na co dzień wspierają działania Akademii i KS Bzura Chodaków.

W najbliższą sobotę i niedzielę przystępują do rywalizacji roczniki 2001 i 2002.

Grupa A
AP I Sochaczew - Partyzant Leszno 2:0 Kamil Kacprzak, Kopka
NOSiR Świt Nowy Dwór Maz. - Ożarowianka Ozarów Maz. 1:0
AP I Sochaczew - Pegaz Drobin 1:1 Kopka (k)
Partyzant - NOSiR Świt 0:1
Ożarowianka - Pegaz 0:4
AP I - NOSiR Świt 1:0 Małkowski
Partyzant - Pegaz 0:2
AP I - Ożarowianka 2:1 Adamiak, Kopka
NOSiR Świt - Pegaz 2:1
Partyzant - Ożarowianka 0:0

Tabela

Poz. Drużyna M Pkt. Bramki
1. AP I Sochaczew 4 10 6:2
2. NOSiR Świt Nowy Dwór Maz. 4 9 2:2
3. Pegaz Drobin 4 7 8:3
4. Partyzant Leszno 4 1 0:5
5. Ożarowianka Ożarów Maz. 4 1 1:7

Grupa B
Pogoń Grodzisk Maz. - Orzeł Nieborów 0:1
AP II Sochaczew - Błyskawica Warszawa 1:2 Krzysztof Kacprzak
Pogoń - Mazur Gostynin 1:1
Orzeł - AP II 0:0
Błyskawica - Mazur 1:4
Pogoń - AP II 2:0
Orzeł - Mazur 0:0
Pogoń - Błyskawica 0:2
AP II - Mazur 0:4
Orzeł - Błyskawica 0:2

Tabela

Poz. Drużyna M Pkt. Bramki
1. Błyskawica Warszawa 4 9 7:5
2. Mazur Gostynin 4 8 9:2
3. Orzeł Nieborów 4 5 1:2
4. Pogoń Grodzisk Maz. 4 4 3:4
5. AP II Sochaczew 4 1 1:8

Półfinały
AP I Sochaczew - Mazur Gostynin 2:0 Kopka-2
Błyskawica Warszawa - NOSiR Świt Nowy Dwór Maz. 0:1

O 9. miejsce
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – AP II Sochaczew 1:1 k. 2:1
Bramka dla APS: Ola Nowakowska

O 7. miejsce
Partyzant Leszno – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:0 k. 2:3

O 5. miejsce
Pegaz Drobin – Orzeł Nieborów 1:0

O 3. miejsce
Mazur Gostynin - Błyskawica Warszawa 0:2

O 1. miejsce
AP Sochaczew - NOSiR Świt Nowy Dwór Maz. 2:1 (0:1)
Bramki dla APS: Kamil Kacprzak, Filip Małkowski

Ostateczna kolejność:
1. AP I Sochaczew
2. NOSiR Świt Nowy Dwór Maz.
3. Błyskawica Warszawa
4. Mazur Gostynin
5. Pegaz Drobin
6. Orzeł Nieborów
7. Pogoń Grodzisk Maz.
8. Partyzant Leszno
9. Ożarowianka Ożarów Maz.
10. AP II Sochaczew

Najlepszy zawodnik – Ola Nowakowska (AP II Sochaczew)
Najlepszy bramkarz – Sebastian Nowiński (NOSiR Świt Nowy Dwór Maz.)
Najskuteczniejszy strzelec – Mateusz Kopka (AP I Sochaczew) - 5 goli

Składy naszych drużyn:
AP I Sochaczew:
Adrian Nowakowski, Kamil Kacprzak (2 gole), Mateusz Żakowski, Mateusz Kopka (5), Filip Małkowski (2), Piotr Zborowski, Karol Pisarek, Kuba Górzyński, Przemysław Adamiak (1)

AP II Sochaczew: Bartek Mijas, Piotr Piórkowski, Ola Nowakowska (1 gol), Mateusz Dudziński, Radosław Pawłowski, Patryk Pisarek, Beniamin Hupert, Krzysztof Kacprzak (1), Kuba Sobieraj