Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Intensywny tydzień naszych trampkarzy starszych

Bardzo intensywnie rozpoczęli ten sezon nasi trampkarze starsi z rocznika 2000. Niestety na tę chwilę na 3 rozegrane mecze ponieśli oni 3 porażki i płacą tzw. frycowe. Dotychczasowi rywale przewyższali naszą drużynę głównie warunkami fizycznymi, co okazało się na tyle skuteczne, że porażki podopiecznych Adriana Biniendy były dość wysokie.

Mimo niezłej gry zabrakło nam skuteczności i trochę szczęścia, ale drużyna wyciąga wnioski i gra dalej. Liga wojewódzka to zupełnie inne realia. Dzisiaj nasza drużyna wyjeżdża do Żyrardowa na mecz z tamtejszą Akademią Piłkarską, a my dla uzupełnienia podajemy wyniki i składy z dwóch ostatnich meczów. Należy dodać, że wyniki wcale nie oddają tego, co działo się na boisku, ale taka jest piłka, wygrywa ten, kto strzela gole.

AP Sochaczew - Drukarz Warszawa 0:4 (0:2)
Skład:
Mijas Bartosz
Pisarek Patryk
Pisarek Karol (Felczak Jakub)
Zborowski Piotr
Nowakowski Adrian
Kacprzak Kamil
Małkowski Filip
Pawłowski Radek
Dudziński Mateusz
Żakowski Mateusz
Olejnik Konrad (Miklaszewski Damian)

 

Korona Ostreołęka - AP Sochaczew 5:0 (3:0)
Skład:
Mijas Bartosz Zborowski Piotr Pisarek Patryk Pisarek Karol Nowakowski Adrian (Felczak Jakub) Kacprzak Kamil Górzyński Kuba Pawłowski Radek (Olejnik Konrad) Dudziński Mateusz Małkowski Filip (Miklaszewski Damian) Żakowski Mateusz