Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Wygrana i dwie porażki młodzików U-13

Nasza drużyna z rocznika 2004 rozegrała w kwietniu 3 mecze ligowe, w których zdobyła 3 punkty. W pierwszej tegorocznej kolejce w Płockiej Lidze Młodzików U-13 Akademia pokonała Stegny Wyszogród 2:1. Niestety dwa kolejne mecze zakończyły się porażkami naszego zespołu.

Inauguracja rundy wiosennej dla młodzików U-13

Dzisiaj rozpoczynają rundę wiosenną nasi piłkarze z rocznika 2004, którzy w pierwszym tegorocznym ligowym meczu zmierzą swoje siły ze Stegnami Wyszogród. Początek zawodów o godz. 11.00 na boisku w Chodakowie. Zanim nasza ekipa wybiegnie na boisko kilka zdań podsumowujących zimowy okres przygotowawczy.

Terminarz Płockiej Ligi Młodzików U-12

W sobotę 7 maja 2016 ruszają rozgrywki Płockiej Ligi Młodzików U-12 (rocznik 2004). Nasza drużyna podobnie jak Orliki U-11 grają w grupie mistrzowskiej. Rozgrywki prowadzone są w formie ligowej, każdy z każdym, mecz i rewanż - dwa mecze co dwa tygodnie. W dalszej części wiadomości prezentujemy terminarz oraz godziny spotkań naszej drużyny.

Orliki wygrali w sparingu ze Stegnami Wyszogród

Kończy się okres przygotowawczy dla rocznika 2004. Już 7 maja zespół rozpocznie rywalizację w Płockiej Lidze Orlików U-12. W rundzie jesiennej zespół zagrał bardzo dobrze i awansował do Grupy  Mistrzowskiej, gdzie zmierzy się z: Wisłą Płock, Kasztelanem Sierpc, Spójnią Mała Wieś, Pegazem Drobin oraz Wisłą Duninów.

Młodziki U-12 pokonali drużynę Orkana Sochaczew

W czwartek, 14 kwietnia drużyna z rocznika 2004 prowadzona przez trenerów - Juliusza Kruszankina oraz Sebastiana Sałka wysoko pokonała rówieśników z Orkana Sochaczew. Mimo, iż wynik do przerwy był sprawą otwartą, to już w drugiej połowie nasi chłopcy nie pozostawili złudzeń i pewnie wygrali ten sparing. Trener po meczu był zadowolony ze wszystkich swoich zawodników i pochwalił pracę jaką włożyli w to zwycięstwo.