Akademia Piłkarska Sochaczew

Switch to desktop Register Login

Podsumowanie rundy jesiennej - rocznik U-12

Zawodnicy prowadzeni przez Krystiana Gołębiewskiego oraz Sebastiana Sałka zakończyli rundę jesienną Płockiej Ligi Młodzików U-12, która rozgrywana jest w systemie zorganizowanym – turniejowym. Był to bardzo dobry sezon młodzików, którzy awansowali z trzeciego miejsca gr. II do Ligi Mistrzowskiej PLM i w rundzie wiosennej zagrają w tej lidze.

Młodzicy rywalizowali z takimi drużynami jak: Pegaz Drobin, Wisła Duninów, Skrwa Łukomie, Pogoń Słupia oraz Orkan Sochaczew. Zespół zdobył łącznie 21 punktów, strzelając 23 bramki.

Kolejka 1-2

Pogoń Słupia – AP Sochaczew 0:2
Bramki: Ł. Piecka, O. Brodowski

SKRWA Łukomie – AP Sochaczew 0:3 (walkower)

Skład: M. Bednarski, O. Bednarski, K. Blasiak, O. Nowicki, N. Pręgowski, K. Kazimierski, O. Pietruszewski, J. Pietruszewski, Ł. Piecka, K. Kowalczyk, D. Kubiak, M. Pączek, K. Gruszek, D. Łyczywek.

Kolejka 3-4

AP Sochaczew - Wisła Duninów  2:3 (1:2)
Bramki: K. Kowalski, M. Dobrowolski

AP Sochaczew - Orkan Sochaczew  2:0 (0:0)
Bramki: K. Orliński, Ł. Piecka

Skład: M. Bednarski, K. Orliński, Ł. Piecka, K. Gruczek, Ł. Blasiak, M. Dobrowolski, J. Pietruszewski, M. Pączek, N. Pręgowski, O. Bednarski, D. Kubiak, J. Kowalczyk, K. Kowalski

Kolejka 5-6

AP Sochaczew  - Pegaz Drobin 0:1 (0:0)

AP Sochaczew -  Skra Łukomie 2:1 (2:0)
Bramki: Ł. Piecka – 2

Skład: K. Kowalczyk, Ł. Piecka, K. Gruczek, K. Kowalski, J. Pietruszewski, D. Pietruszewski, K. Kazimierski, D. Kubiak, M. Dobrowolski, M. Pączek, O. Bednarski, M. Bednarski, N. Prengowski.

Kolejka 7-8

Pogoń Słupia – AP Sochaczew  0:4 (0:2)
Bramki: M. Pączek – 2, O. Bednarski, K. Kowalczyk

Wisła Duninów - AP Sochaczew  1:5 (0:3)
Bramki: Pączek, J. Pietruszewski , O. Bednarski, M. Dobrowolski.

Skład: M. Bednarski, K. Kazimierski, K. Kowalczyk, N. Prengowski, K. Gruczek, M. Pączek, J. Pietruszewski, D. Pietruszewski, O. Bednarski, D. Kubiak, M. Dobrowolski, Ł. Piecka

Kolejka 9-10

Orkan Sochaczew – AP Sochaczew  0:3 (0:0)
Bramki: M. Pączek - 2 , M. Dobrowolski

Pegaz Drobin – AP Sochaczew  3:0 (1:0)

Skład: M. Bednarski, K. Kowalczyk, N. Prengowski, K. Gruczek, M. Pączek, J. Pietruszewski, D. Pietruszewski, O. Bednarski, D. Kubiak, M. Dobrowolski, Ł. Piecka.

Tabela grupa II

1 PEGAZ Drobin 28 33-07
2 WISŁA Duninów 22 23-12
3 AP Sochaczew 21 23-09
4 SKRWA Łukomie 06 14-22
5 ORKAN Sochaczew 06 07-26
6 POGOŃ Słupia

06

06-28